Літня шина Riken UHP 245/40 R19 98Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Riken UHP 245/40 R19 98Y 245/40 R19 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken UHP 245/40 R19 98Y
Усі ціни 7 →Летние шины Riken UHP 245/40 ZR19 98Y XL 1001022895 | 3 972 грн. |
Riken Ultra High Performance 245/40 ZR19 98Y | 4 488 грн. |
Шини Riken UHP 245/40 ZR19 98Y XL | 4 348 грн. |
Riken UHP 245/40 R19 98Y XL | 3 919 грн. |
Riken Ultra High Performance 245/40 R19 98Y XL 318997 | 3 898 грн. |
Riken Ultra High Performance 245/40 R19 98Y XL | 4 229 грн. |
RIKEN ULTRA HIGH PERFORMANCE 245/40 ZR19 98Y XL | 3 816 грн. |
Відеоогляди
Модификації Riken UHP 245/40 R19 98Y
Ціни на Riken UHP 245/40 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Riken UHP 245/40 R19 98Y | від 3 816 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →