Літня шина Kapsen S2000 245/40 R19 98Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kapsen S2000 245/40 R19 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen S2000 245/40 R19 98Y
Шина Kapsen S2000 SportMax 245/40 R19 98Y XL | 4 125 грн. |
Літня шина KAPSEN S2000 245/40R19 98Y | 2 777 грн. |
KAPSEN Літня шина KAPSEN S2000 245/40R19 98Y | 2 790 грн. |
Kapsen S2000 SportMax 245/40 R19 98Y 83460 | 4 470 грн. |
Kapsen S2000 SportMax 245/40 R19 98Y XL | 4 400 грн. |
Купувавши у 2020 році на Passat b7 2.5 америкос, був приємно здивований, не шумити, на сухій та мокрій дорозі тримає супер, розганявши до 200 км/год, не почувши різниці при такій швидкості із мішелінами. Однозначно рекомендую для покупки. Гарно тримає дорогу, не шумить. Ні користуюся Kapsen S2000 235/55 R17 103W більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →