Літня шина CST Tires Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
CST Tires Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y 245/40 R19 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y
Усі ціни 30 →Шина CST Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y XL | 3 740 грн. |
CST Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y XL | 3 884 грн. |
CST Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y XL | 3 710 грн. |
CST Adreno Sport AD-R9 (245/40R19 98Y) | 3 799 грн. |
CST Adreno Sport AD-R9 245/40 R19 98Y | 4 272 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації CST Tires Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y
Ціни на CST Tires Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
CST Tires Adreno AD-R9 245/40 R19 98Y | від 3 710 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →