Литий диск Replay B74 10x19/5x120 ET21 DIA72,6
Фото 4 | від 4 499 до 5 750 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):21 мм |
Модифікації Replay B74 1
Характеристики
Replay B74 10x19/5x120 ET21 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay B74 10x19/5x120 ET21 DIA72,6
Сортувати
Replay B74 10,0x19/5x120 D72,6 ET21 S | 4 499 грн. |
Replay BMW (B74) 10x19 5x120 ET21 DIA72.6 S | 4 510 грн. |
Диск Replay B74 S R19 W10,0 PCD5x120 ET21 DIA72,6 | 4 826 грн. |
Replay BMW (B74) 10x19 5x120 ET21 DIA72.6 S | 4 783 грн. |
Replay Replay BMW (B74) 10x19 5x120 ET21 DIA72.6 S | 4 696 грн. |
Диски Replay B74 S R19 W10.0 PCD5x120 ET21.0 DIA72.6 | 5 750 грн. |
Диски Replay BMW B74 R19 W10 PCD5x120 ET21 DIA72,6 ID2151 | 4 657 грн. |
Диск Replay BMW (B74) 10x19 5x120 ET21 DIA72.6 S | 5 387 грн. |
Закрити
Схожі