Каструля Risoli Dr. Green 00097DR/24GS
Risoli Dr. Green 00097DR/24GS 2.25 л3.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risoli Dr. Green 00097DR/24GS
Сотейник Risoli Dr.Green 24см (00097DR/24GS) | 4 114 грн. |
Сотейник risoli 00097dr/24gs | 5 150 грн. |
Сотейник Risoli Dr.Green 00097DR/24GS 24 см | 4 535 грн. |
Модификації Risoli Dr. Green 00097DR/24GS
Ціни на Risoli Dr. Green 00097DR/24GS |
---|---|---|---|---|
Risoli Dr. Green 00097DR/20GS | від 3 547 грн. | 4 пропозиції | ||
Risoli Dr. Green 00097DR/24GS | від 4 114 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →