Ківш Vinzer Techno 50077
Відео 2Фото 6 |
Vinzer Techno 50077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Techno 50077
Усі ціни 24 →VINZER TECHNO 50077 | 1 134 грн. |
VINZER 89077 | 1 128 грн. |
Ковш с крышкой Vinzer Techno 14х7.5 см 1.1 л (50077) | 1 225 грн. |
Ківш із кришкою Vinzer Techno 14х7.5 см 1.1 л (50077) | 1 097 грн. |
Ковш с крышкой Vinzer Techno 1,1 л 50077 | 1 225 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості каструлі Vinzer Techno 50077:
- Товщина стінок: 0.6 мм
- Товщина дна: 5.5 мм
Модификації Vinzer Techno 50077
Ціни на Vinzer Techno 50077 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Techno 50075 | від 992 грн. | 17 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50077 | від 1 097 грн. | 28 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50079 | від 1 229 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →