Каструля Risoli Dr. Green 00097DR/20GS
Risoli Dr. Green 00097DR/20GS 2.25 л3.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risoli Dr. Green 00097DR/20GS
Стільник Risoli Dr.Green 20см "DR GREEN" (00097DR/20GS) | 3 547 грн. |
Сотейник Risoli Dr.Green 20см "DR GREEN" (00097DR/20GS) | 3 547 грн. |
Risoli 00097DR/20GS | 3 879 грн. |
Сотейник Risoli Dr.Green 00097DR/20GS 20 см | 3 910 грн. |
Модификації Risoli Dr. Green 00097DR/20GS
Ціни на Risoli Dr. Green 00097DR/20GS |
---|---|---|---|---|
Risoli Dr. Green 00097DR/20GS | від 3 547 грн. | 4 пропозиції | ||
Risoli Dr. Green 00097DR/24GS | від 4 114 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →