Набір посуду Maestro Classic MR2020-10
Фото 10 |
Maestro Classic MR2020-10 |
|
Набір складається з п'яти предметів: чотири каструлі і ківш. Посуд виконана з якісної нержавіючої сталі 18/10, яка дозволяє зберігати смакові і ароматичні якості їжі. Максимальної об'єм ємності — 5 літрів, мінімальний — 1,5 л. Кришки виконані з термостійкого скла і оснащені сталевим обідком, який надійно захищає від відколів. Отвори для випуску пари в кожній кришці забезпечують оптимальний процес приготування.
Набір посуду Maestro MR2020 виконані в стильному срібному кольорі, який буде добре гармоніювати з кухнею будь-якого дизайну. Бренд Maestro, чиє основне виробництво знаходиться в Гонконгу, завоював популярність завдяки вдалому поєднанню якості та доступної ціни. Багатошарове дно підходить для всіх плит, в тому числі індукційних. Крім того, воно відмінно акумулює тепло, прискорюючи процес приготування. Зручні та міцні металеві ручки не нагріваються, забезпечують зручне захоплення, полегшують процес приготування. Весь посуд з комплекту можна мити в посудомийній машині або вручну. При бажанні каструлі або сковороду з антипригарним покриттям можна використовувати в духовці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro Classic MR2020-10
Усі ціни 25 →Maestro 10 предметів (MR2020) | 1 939 грн. |
Maestro 10 предметов (MR2020) | 1 891 грн. |
Набір посуду Maestro 10 предметів (2020-10-MR) | 1 973 грн. |
Maestro 2020-10-MR | 1 745 грн. |
Набір посуду Maestro MR-2020-10 | 1 706 грн. |