Зимова шина Roadmarch WinterXpro 888 205/55 R17 95H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Roadmarch WinterXpro 888 205/55 R17 95H 205/55 R17 95 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadmarch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadmarch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadmarch WinterXpro 888 205/55 R17 95H
Усі ціни 15 →Шина Roadmarch Winter Xpro 888 205/55 R17 95H XL | 2 186 грн. |
Roadmarch WINTERXPRO 888 205/55 R17 95H XL | 2 199 грн. |
Roadmarch WinterXPro 888 (205/55R17 95H) | 2 156 грн. |
Roadmarch Winter Xpro 888 205/55 R17 95H XL | 2 168 грн. |
Roadmarch WinterXPro 888 (205/55R17 95H) | 2 148 грн. |
ще 10 пропозицій
Думав яку шину брати, преміорі або цю, порадився з консультантом вирішив взяти Китай, на одному колесі баланс всередині 30/15, інше 15/0 ну можливо через диски. Загалом поки нормально, кращі ніж було БЦ 20. Сама по собі гума м'яка, стоїть на передку класика. Нормальна ціна Поки немає Алексей Г.: користуюся Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Roadmarch WinterXpro 888 205/55 R17 95H
Ціни на Roadmarch WinterXpro 888 205/55 R17 95H |
---|---|---|---|---|
Roadmarch WinterXpro 888 205/55 R17 95H | від 2 148 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →