Зимова шина Roadmarch WinterXpro 888 245/45 R17 99V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Roadmarch WinterXpro 888 245/45 R17 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadmarch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadmarch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadmarch WinterXpro 888 245/45 R17 99V
Усі ціни 20 →Шина Roadmarch Winter Xpro 888 245/45 R17 99V XL | 2 901 грн. |
Roadmarch WINTERXPRO 888 245/45 R17 99V XL | 2 412 грн. |
Roadmarch WinterXPro 888 (245/45R17 99V) | 2 230 грн. |
ROADMARCH WinterXPro 888 245/45R17 99V | 2 453 грн. |
Roadmarch Winter Xpro 888 245/45 R17 99V XL | 2 243 грн. |
ще 15 пропозицій
Думав яку шину брати, преміорі або цю, порадився з консультантом вирішив взяти Китай, на одному колесі баланс всередині 30/15, інше 15/0 ну можливо через диски. Загалом поки нормально, кращі ніж було БЦ 20. Сама по собі гума м'яка, стоїть на передку класика. Нормальна ціна Поки немає Алексей Г.: користуюся Roadmarch WinterXpro 888 175/70 R13 82T менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →