Вантажна шина Roadshine RS622 12 R20 156G
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS622 12 R20 156G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Roadshine RS622 12 R20 156G
Ціни на Roadshine RS622 12 R20 156G |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS622 8.25 R20 139K | від 7 489 грн. | 14 пропозицій | ||
Roadshine RS622 9 R20 144K | від 8 050 грн. | 14 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 149K | від 8 509 грн. | 14 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 152K | від 8 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Roadshine RS622 11 R20 152K | від 9 996 грн. | 15 пропозицій | ||
Roadshine RS622 11 R20 152L | від 9 986 грн. | 3 пропозиції | ||
Roadshine RS622 12 R20 156K | від 10 598 грн. | 15 пропозицій |