Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Вантажні шини   /   RoadX

Вантажна шина RoadX DX670 385/65 R22.5 160K

Фото - Вантажна шина RoadX DX670 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX DX670 385/65 R22.5 160K
385/65 R22.5 "
160
K
385/65 R22.5 "
164
K
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
універсальна
Сезон
всесезонна
Ширина
385 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
22.5 "
Індекс навантаження
160
Індекс швидкості
K
Офіційний сайт
roadxtire.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Маркування вантажних шинРозшифровка позначень, що зустрічаються в назві та на боковинах вантажних шин

Купити RoadX DX670 385/65 R22.5 160K

Усі ціни 12 →

RoadX DX670 (385/65R22.5 160K 20PR)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
18 112 грн.

RoadX DX670 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR

Прицепная > R22,5 > Универсальная > Прицепная на 4 дорожки (385/65R22,5) > 385/65R22,5
Garant-shina.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
16 464 грн.

Roadx DX670 (универсальная) (385/65R22.5 160K)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
17 565 грн.

RoadX DX670 (385/65R22.5 160K)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
16 455 грн.

Шина Roadx DX670 (универсальная) 385/65 R22,5 160K

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 935 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на RoadX DX670 385/65 R22.5 160K

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна