Вантажна шина RoadX RT785 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX RT785 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RT785 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 18 →RoadX RT785 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 6 400 грн. |
Roadx RT785 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M PR14 | 5 855 грн. |
Roadx RT785 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 5 887 грн. |
RoadX RT785 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR | 5 817 грн. |
RoadX RT785 (Ведущая) (215/75R17.5 126/124M) | 5 698 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RoadX RT785 215/75 R17.5 126M
Ціни на RoadX RT785 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
RoadX RT785 215/75 R17.5 126M | від 5 685 грн. | 18 пропозицій | ||
RoadX RT785 225/75 R17.5 129M | від 6 001 грн. | 1 пропозиція |