Зимова шина RoadX RXFrost WU01 245/45 R18 100H
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
RoadX RXFrost WU01 245/45 R18 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RXFrost WU01 245/45 R18 100H
Усі ціни 17 →Roadx RX Frost WU01 245/45 R18 100H XL | 3 281 грн. |
Roadx RX Frost WU01 245/45 R18 100H XL | 3 110 грн. |
Roadx RX Frost WU01 245/45 R18 100H XL | 3 582 грн. |
Roadx RXFrost WU01 (245/45R18 100H) | 3 192 грн. |
Roadx RXFrost WU01 245/45 R18 100H XL | 3 240 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →