Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y
245/40 R20
99
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
99
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y

RoadX RX Motion DU71 245/40 R20 99Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Профіль - 40;Індекс швидкості - Y;Ширина - 245;Діаметр - 20;Індекс навантаження - 99;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 399 грн.

Roadx RxMotion DU71 (245/40R20 99Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 689 грн.

Roadx Roadx RXMotion DU71 245/40 R20 99Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
4 030 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 245/40 R20 99Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 663 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y

Модификації RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y

Ціни на RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y
RoadX RXMotion DU71 245/40 R20 99Y від 4 030 грн.4 пропозиції