Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T

Фото - Шини RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T
Відео 1Фото 2
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T
255/70 R15
108
T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
108
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T

Усі ціни 16 →

Roadx RXQuest HT02 255/70 R15 108T

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 788 грн.

RoadX RX Quest HT02 (255/70R15 108T)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 948 грн.

Шина Roadx RX Quest HT02 255/70 R15 108T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 786 грн.

Roadx RXQuest H/T02 (255/70R15 108T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 589 грн.

Всесезонные шины RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 820 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T

Модификації RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T

Ціни на RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T
RoadX RXQuest H/T02 255/70 R15 108T від 3 589 грн.16 пропозицій
Відеоогляди