Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H

Фото - Шини RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H
Відео 1Фото 2
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H
255/70 R18
116
H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
116
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
B
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
березень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H

RoadX RX Quest H/T02 255/70 R18 116H

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - H;Ширина - 255;Профіль - 70;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 116;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
8 946 грн.

Roadx RXQuest H/T02 (255/70R18 116H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
8 277 грн.

Літня шина RoadX RX Quest H/T02 255/70 R18 116H

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 304 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H

Модификації RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H

Ціни на RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H
RoadX RXQuest H/T02 255/70 R18 116H від 8 277 грн.3 пропозиції
Відеоогляди