Біде Roca Meridian-N A357248000
Фото 3 |
Roca Meridian-N A357248000 |
|
Антибактеріальне покриття доступне лише у моделі арт. A357248S00
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Meridian-N A357248000
Підвісне біде Roca Meridian (A357248000) A357248000 | 6 811 грн. |
Біде MERIDIAN-N, підвісне, прих. отвори Модель Meridian-N A357248000 | 6 755 грн. |
Биде подвесное Roca Meridian New A357248000 | 5 905 грн. |
Біде підвісне Roca Meridian-N (A357248000) | 6 947 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →