Електричний котел Roda ORSA 4 4 кВт 230 В / 400 В
Фото 4 |
Roda ORSA 4 4 кВт
230 В / 400 В
4 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
8 кВт 400 В
10 кВт 400 В
12 кВт 400 В
18 кВт 400 В
24 кВт 400 В
32 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:4 кВт, площа ~ 32 м²
Всі характеристики
Характеристики ORSA 4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roda ORSA 4 4 кВт 230 В / 400 В
Електричний котел Roda ORSA 4 0301050019-100433651 | 18 299 грн. |
Котел електричний RODA ORSA 4 | 18 299 грн. |
Котел електричний Roda ORSA 4 | 18 999 грн. |
Модификації Roda ORSA 4
Ціни на Roda ORSA 4 |
---|---|---|---|---|
Roda ORSA 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 18 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda ORSA 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 13 389 грн. | 4 пропозиції | ||
Roda ORSA 8 8 кВт 400 В | від 12 615 грн. | 16 пропозицій | ||
Roda ORSA 10 10 кВт 400 В | від 12 712 грн. | 17 пропозицій | ||
Roda ORSA 12 12 кВт 400 В | від 13 453 грн. | 16 пропозицій | ||
Roda ORSA 18 18 кВт 400 В | від 16 275 грн. | 15 пропозицій | ||
Roda ORSA 24 24 кВт 400 В | від 27 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda ORSA 32 32 кВт 400 В | від 29 299 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →