Електричний котел Roda ORSA 6 6 кВт 230 В / 400 В
Фото 4 |
Roda ORSA 6 6 кВт
230 В / 400 В
4 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
8 кВт 400 В
10 кВт 400 В
12 кВт 400 В
18 кВт 400 В
24 кВт 400 В
32 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:6 кВт, площа ~ 48 м²
Всі характеристики
Характеристики ORSA 6
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roda ORSA 6 6 кВт 230 В / 400 В
Електричний котел Roda ORSA 6 0301050019-100433652 | 12 999 грн. |
Котел електро Roda Orsa 6 кВт, 220V/380V, одноконтурний з насосом (ORSA-6) | 12 999 грн. |
Котел електричний RODA ORSA 6 | 18 699 грн. |
Котел електричний Roda ORSA 6 | 19 399 грн. |
Котёл электрический Roda Orsa 6 одноконтурный 6 кВт (ORSA-6) | 13 389 грн. |
Модификації Roda ORSA 6
Ціни на Roda ORSA 6 |
---|---|---|---|---|
Roda ORSA 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 18 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda ORSA 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 12 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Roda ORSA 8 8 кВт 400 В | від 12 212 грн. | 16 пропозицій | ||
Roda ORSA 10 10 кВт 400 В | від 12 302 грн. | 17 пропозицій | ||
Roda ORSA 12 12 кВт 400 В | від 13 034 грн. | 16 пропозицій | ||
Roda ORSA 18 18 кВт 400 В | від 15 674 грн. | 15 пропозицій | ||
Roda ORSA 24 24 кВт 400 В | від 27 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda ORSA 32 32 кВт 400 В | від 29 299 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →