Електричний котел Roda ORSA 10 10 кВт 400 В
Фото 4 |
Roda ORSA 10 10 кВт
400 В
4 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
8 кВт 400 В
10 кВт 400 В
12 кВт 400 В
18 кВт 400 В
24 кВт 400 В
32 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Всі характеристики
Характеристики ORSA 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roda ORSA 10 10 кВт 400 В
Усі ціни 17 →Електричний котел Roda ORSA 10 0301050019-100433654 | 12 787 грн. |
Roda Roda ORSA 10 | 12 787 грн. |
Котел електричний Roda Orsa 10 | 13 199 грн. |
RODA одноконтурный, 10 кВт (Orsa-10) | 15 360 грн. |
Котел електричний Roda Orsa 10, одноконтурний, 10 кВт Orsa-10 | 15 360 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Roda ORSA 10
Ціни на Roda ORSA 10 |
---|---|---|---|---|
Roda ORSA 4 4 кВт 230 В / 400 В | від 18 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda ORSA 6 6 кВт 230 В / 400 В | від 12 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Roda ORSA 8 8 кВт 400 В | від 12 615 грн. | 16 пропозицій | ||
Roda ORSA 10 10 кВт 400 В | від 12 712 грн. | 17 пропозицій | ||
Roda ORSA 12 12 кВт 400 В | від 13 453 грн. | 16 пропозицій | ||
Roda ORSA 18 18 кВт 400 В | від 16 275 грн. | 15 пропозицій | ||
Roda ORSA 24 24 кВт 400 В | від 27 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Roda ORSA 32 32 кВт 400 В | від 29 299 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →