Електричний котел Willer PT205 VOLT WF 5.5 кВт 230 В / 400 В
Фото 9 |
Компактний електричний одноконтурний котел невеликої потужності з малошумним циркуляційним насосом, литим теплообмінником з алюмінієво-магнієвого сплаву, «сухими» нагрівачами, підтримкою віддаленого управління Wi-Fi та можливістю інтеграції в систему розумного будинку. Є молодшою моделлю в лінійці Willer Volt, яка включає пристрої потужністю від 5,5 до 26 кВт. Може отримувати живлення від однофазної (220В), так і від трифазної мережі змінного струму (380В).
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, які віддають перевагу надійній та ефективній кліматичній техніці зі smart-функціональністю. Котел Willer PT205 VOLT WF може стати основою систем опалення житлових, офісних чи комунально-побутових приміщень площею до 44 метрів. Ідеально підійде для обслуговування невеликої однокімнатної квартири чи дачі. Може використовуватися як додатковий казан в одній системі з газовими/твердопаливними нагрівачами (в т.ч. в каскадних системах). Обладнаний запобіжним клапаном (більше 3 бар) та датчиком тиску для автоматичного відключення при проблемах із циркуляцією. Здатний працювати з програматорами та сенсорами зовнішньої температури.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Купити Willer PT205 VOLT WF 5.5 кВт 230 В / 400 В
Усі ціни 13 →Електрокотел Willer PT205 Volt WF | 17 350 грн. |
Електричний котел Willer PT205 Volt WF | 19 949 грн. |
Willer Willer PT205 Volt WF | 19 949 грн. |
Котел електричний WILLER PT205 Volt WF | 19 949 грн. |
Електричний котел Willer PT205 Volt WF | 19 949 грн. |
Модификації Willer PT205 VOLT WF
Ціни на Willer PT205 VOLT WF |
---|---|---|---|---|
Willer PT205 VOLT WF 5.5 кВт 230 В / 400 В | від 15 293 грн. | 13 пропозицій | ||
Willer PT207 VOLT WF 7.5 кВт 230 В / 400 В | від 18 209 грн. | 12 пропозицій | ||
Willer PT209 VOLT WF 9.5 кВт 230 В / 400 В | від 17 113 грн. | 13 пропозицій | ||
Willer PT213 VOLT WF 13 кВт 230 В / 400 В | від 16 666 грн. | 12 пропозицій | ||
Willer PT316 VOLT WF 16 кВт 400 В | від 21 393 грн. | 13 пропозицій | ||
Willer PT320 VOLT WF 20 кВт 400 В | від 21 492 грн. | 13 пропозицій | ||
Willer PT326 VOLT WF 26 кВт 400 В | від 23 445 грн. | 13 пропозицій |