Литий диск Ronal R41 7x16/5x108 ET35 DIA76,1
Фото 12 | від 6 329 до 7 785 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R41 52
Характеристики
Ronal R41 7x16/5x108 ET35 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R41 7x16/5x108 ET35 DIA76,1
Сортувати
Ronal R41 R16 W7 PCD5x108 ET35 DIA76.1 Silver | 6 936 грн. |
Ronal R41 R16 W7 PCD5x108 ET35 DIA76.1 Matt Black 41R6705.05X/330 | 7 281 грн. |
Ronal R41 (7J x 16 5x108 ET35 DIA76.1 Silber) | 7 785 грн. |
Ronal R41 R16 W7 PCD5x108 ET35 DIA76.1 Matt Black | 6 329 грн. |
Ronal R41 R16 W7 PCD5x108 ET35 DIA76.1 Silver 41R6705.05X/710 | 7 202 грн. |
Ronal R41 (7J x 16 5x108 ET35 DIA76.1 Mattschwarz) | 7 785 грн. |
Ronal R41 R16 W7 PCD5x108 ET35 DIA76.1 Silver | 7 448 грн. |
Закрити
Схожі