Литий диск Ronal R56 6,5x16/5x112 ET35 DIA76
Фото 3 | від 6 446 до 7 685 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 6,5x16/5x112 ET35 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6,5x16/5x112 ET35 DIA76
Сортувати
Ronal R56 R16 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Matt Black | 6 936 грн. |
Ronal R56 Kristallsilber (R16 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA76) | 6 999 грн. |
Ronal R56 MB R16 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA76.0 | 7 268 грн. |
Ronal R56 R16 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Matt Black 56R6665.07X/330 | 7 091 грн. |
Ronal R56 (6.5J x 16 5x112 ET35 DIA76.1 Mattschwarz) | 7 585 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі