Литий диск CMS C22 7x16/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 2Фото 3 | від 6 192 до 9 901 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 7x16/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 7x16/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
CMS C22 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black | 6 632 грн. |
CMS C22 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Titanium Gloss C22 706 35 91S GG | 6 501 грн. |
CMS C22 (7J x 16 5x112 ET35 DIA66.6 Titan) | 9 901 грн. |
CMS C22 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Gloss C22 706 35 91S CBG | 6 192 грн. |
CMS C22 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Gloss | 6 392 грн. |
CMS C22 R16 W7 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Titanium Gloss | 6 719 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі