Ваги Rotex RSB02-P
Фото 3 |
Rotex RSB02-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB02-P
Усі ціни 7 →Rotex RSB02-P | 320 грн. |
Ваги багажні Rotex RSB02-P | 289 грн. |
Rotex Ваги електронні кантер RSB02-P | 339 грн. |
Rotex RSB02-P | 281 грн. |
Rotex RSB02-P | 239 грн. |
Ваги багажні Rotex RSB02-P | 239 грн. |
Ваги ручні Rotex RSB02-P | 337 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →