Ваги Rotex RSB01-P
Фото 3 |
Rotex RSB01-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB01-P
Усі ціни 8 →Rotex RSB01-P | 335 грн. |
Весы кухонные ROTEX RSB01-P | 199 грн. |
Ваги багажні Rotex RSB01-P | 269 грн. |
Rotex Ваги електронні кантер RSB01-P 638331 | 339 грн. |
Rotex RSB01-P | 234 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості ваг Rotex RSB01-P:
- Вага з урахуванням упаковки 260 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →