Ваги Rotex RSB06-P
Фото 4 |
Rotex RSB06-P велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB06-P
Усі ціни 34 →Rotex RSB06-P | 375 грн. |
Ваги підлогові Rotex RSB06-P | 319 грн. |
Rotex RSB06-P | 409 грн. |
Rotex Ваги підлогові Rotex RSB06-P | 319 грн. |
Ваги підлогові ROTEX RSB06-P | 319 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ваг Rotex RSB06-P:
- Індикатор перевантаження
- Індикатор батарея
РекомендуємоПорівняти в таблиці →