Ваги Rotex RSB05-P
Rotex RSB05-P велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB05-P
Усі ціни 11 →Rotex RSB05-P | 405 грн. |
Rotex RSB05-P | 319 грн. |
Ваги підлогові Rotex RSB05-P | 319 грн. |
Ваги підлогові електронні Rotex RSB05-P | 411 грн. |
Ваги підлогові Rotex RSB05-P | 509 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Rotex RSB05-P:
- Індикатор перевантаження
- Індикатор батарея
РекомендуємоПорівняти в таблиці →