Похідний ніж Roxon K3 12C27
Відео 5Фото 12 |
Roxon K3 12C27 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roxon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roxon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roxon K3 12C27
Усі ціни 38 →Roxon K3 Orange | 2 010 грн. |
Нож Roxon K3 лезвие 12C27, оранжевый K3-12C27-OR | 2 010 грн. |
Ніж складний Roxon K3 лезо 12C27 білий K3-12C27-WT | 2 010 грн. |
Нож Roxon K3 12C27 Оранжевый (K3-12C27-OR) K3-12C27-OR | 2 010 грн. |
Ніж складаний Roxon K3 лезо 12C27, коричневий K3-12C27-BR | 2 010 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →