Похідний ніж Ruike D191-B
Відео 19Фото 3 |
Ruike D191-B |
|
Складаний кишеньковий ніж торгової марки Ruike - це представник середнього цінового сегмента серед EDC-рішень, тобто моделей для повсякденного носіння. До характерних рис виробу відноситься універсальна форма 92-міліметрового клинка (профіль clip-point), що розширює сферу застосування, а також відносно невеликі габарити і вага (120 грам), завдяки чому його зручно брати з собою.
Лезо зроблено з якісної сталі 8Cr13MoV, яка додатково пройшла кріогенну обробку на виробничих потужностях бренду. Це стійкий до корозії метал, він чудово тримає гостроту та відрізняється високим рівнем твердості (діапазон від 57 до 59 одиниць за шкалою HRC). Для легкого вилучення клинка ножа Ruike D191-B є фліппер, а фіксація (блокування) у відкритому положенні відповідає замок frame lock. Рукоятка моделі зроблена зі сталі, яку доповнюють накладки із композитного матеріалу G10. Тому ручка міцна, не боїться вологи, перепадів температур тощо. На ній також є характерна підпальцева виїмка, отвір під темляк і кріплення для комплектної комплектної кліпси. Використовувати виріб можна у побуті, під час походів та подорожей, у рамках активного відпочинку тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Купити Ruike D191-B
Усі ціни 32 →Нож складной Ruike D191-B (длина: 219мм, лезвие: 92мм), черный 244-1035 | 1 450 грн. |
Нож и мультитул Ruike (D191-B) | 1 456 грн. |
Ruike D191-B | 1 450 грн. |
Ніж складний Ruike D191-B | 1 450 грн. |
Нож туристический Ruike D191-B | 1 450 грн. |