Швейцарський ніж Ruike L42
Фото 7 |
Ruike L42 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike L42
Усі ціни 25 →Ruike Criterion Collection L42 Brown (L42-N) | 2 480 грн. |
Многофункциональный нож Ruike L42-N | 2 480 грн. |
Ніж багатофункціональний Ruike Criterion Collection L42 L42-N | 2 480 грн. |
Багатофункціональний ніж Ruike Criterion Collection L42 коричневий | 2 480 грн. |
Ruike Многофункциональный нож Ruike L42 коричневый L42-N | 2 480 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →