Кавоварка Russell Hobbs Matte Black 26160-56 чорний
Відео 1Фото 7 |
Russell Hobbs Matte Black 26160-56 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Matte Black 26160-56 чорний
Усі ціни 44 →Кавоварка Russell Hobbs 26160-56 | 3 699 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 26160-56 | 3 699 грн. |
Крапельна кавоварка Russell Hobbs 26160-56 Matte Black | 3 367 грн. |
Кофеварка Russell Hobbs 26160-56 Matte Black | 3 752 грн. |
Кавоварка Russell Hobbs 26160-56 Matte Black, 1000 Вт, 1.8 літра. | 3 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →