Sabbat E12 Ultra
Відео 30Фото 25 |
Sabbat E12 Ultra |
|
Бездротові внутрішньоканальні навушники-вкладиші класу True Wireless з підтримкою високотехнологічного бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.0 та якісним звучанням. Здатні працювати з кодеками aptX і AAC, які застосовуються для бездоганно точної передачі звуку, стисненого без втрати якості компресорами FLAC або Apple Lossless. Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, які хотіли б отримати якісне звучання при гарній пасивній шумоізоляції, що спрощує використання в умовах значної зашумленості.
Пропонуються у десяти варіантах кольору корпусу. Навушники Sabbat E12 Ultra отримали якісні електродинамічні випромінювачі, що забезпечують точне звуковідтворення з мінімальними спотвореннями для програвання треків будь-яких жанрів і напрямів. Обладнані вбудованими мікрофонами з технологією шумозаглушення, можуть грати роль hands-free гарнітури для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку та інтернет-месенджерах.
Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0 показує покращену стабільність з'єднань, мінімальні затримки і оперативно відновлює сполучення після транспортування. Комплектуються фірмовим кейсом з вбудованою зарядною станцією і набором амбушюрів різних розмірів (S/M/L), що забезпечують надійну і комфортну посадку. Вбудовані акумулятори дають до 5 год автономної роботи, а кейс з портом USB-C збільшує цей час в 3 рази.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sabbat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sabbat.
Купити Sabbat E12 Ultra
Усі ціни 18 →Беспроводные Bluetooth наушники Sabbat E12 Ultra Snow White c поддержкой a | 2 865 грн. |
Наушники Sabbat E12 Ultra Snow White Black\White | 3 061 грн. |
Sabbat E12 Ultra Snow White | 3 227 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Sabbat E12 Ultra Snow White c підтримкою ap | 2 763 грн. |
Навушники TWS ("повністю бездротові") Sabbat E12 Ultra Glitter Dark | 2 340 грн. |
0 1 3 2 |
Користувався ними досить довго. Непоганий бюджетний варіант. На максимум не варто одразу піднімати гучність, бо можна оглухнути. Якість звук гарний. Але стабільність зв'язку - часто переривається через зовнішнє випромінювання. Але це єдиний серйозний мінус Звук, гучність часто переривається зв'язок not_now_d: користуюся Sabbat E12 Ultra більше року |
Користуюсь більше двох років, навіть не пригадаю скільки. Ціна досить велика. Але є один величезний плюс, вони бадали не раз у воду біля ванної і не постраждали. Відразу вставивши у вухо і ніщо не тріщало. Звук хороший, але стабільність зв'язку не найкраща. Бува переривалося на вулиці певно через конфлікт частот з іншими приладами. Стильні, упакування неймовірне. Якби повернувся назад, то знову їх би вибрав Дизайн, водонепроникність, звучання Зі стабільністю зв'язку могло б бути краще Лев Кравчук: користуюся Sabbat E12 Ultra більше року |