Вантажна шина Uniroyal DM 40 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal DM 40 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal DM 40 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 7 →Uniroyal DM40 (315/80R22.5 156K) | 14 851 грн. |
Uniroyal DM40 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "3PMSF" | 14 500 грн. |
Грузовые шины Uniroyal DM40 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 1002161314 | 14 985 грн. |
Uniroyal DM 40 315/80R22.5 156/150 K | 22 280 грн. |
Uniroyal DM 40 315/80R22.5 156/150 K | 23 394 грн. |
Uniroyal DM40 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150K | 14 385 грн. |
Вантажні шини Uniroyal DM40 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K | 15 884 грн. |