Всесезонна шина Sailun Terramax M/T 35/12.5 R17 121Q
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sailun Terramax M/T 35/12.5 R17 121Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Terramax M/T 35/12.5 R17 121Q
Sailun Terramax M/T 35/12.50 R17 121Q | 9 032 грн. |
Шини Sailun Terramax M/T 35/12,5 R17 121Q | 9 141 грн. |
Sailun Terramax M/T 35X12.50 R17 121Q 10PR 3220006598 | 7 881 грн. |
Sailun Terramax M/T 35X12.50 R17 121Q 10PR | 8 573 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →