Всесезонна шина West Lake SL366 M/T 35/12.5 R17 121Q
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
West Lake SL366 M/T 35/12.5 R17 121Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake SL366 M/T 35/12.5 R17 121Q
Westlake SL366 35X12.5 R17 121Q (9041304790) | 9 080 грн. |
WestLake SL366 M/T 35/12.50 R17 121Q | 9 327 грн. |
Westlake SL366 MT 35X12.5 R17 121Q 2OW053 | 7 761 грн. |
Westlake SL366 MT 35X12.5 R17 121Q | 8 299 грн. |
WestLake SL366 MT 35x12.5 R17 121Q 6PR (7073221160) | 7 720 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо