Всесезонна шина Roadcruza RA8000 35/12.5 R17 121Q
Відео 4Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Roadcruza RA8000 35/12.5 R17 121Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadcruza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadcruza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadcruza RA8000 35/12.5 R17 121Q
Усі ціни 19 →Шина ROADCRUZA RA8000 35/12,5 R17 121Q | 7 500 грн. |
Roadcruza RA8000 35.00/12.5 R17 121Q | 7 776 грн. |
Roadcruza RA8000 35.00/12.5 R17 121Q | 7 620 грн. |
Roadcruza RA8000 35/12.5 R17 121Q | 8 787 грн. |
Всесезонные шины Roadcruza RA8000 35/12.5 R17 121Q 1002232767 | 7 990 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →