Вантажна шина SAMSON ELSH 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON ELSH 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON ELSH 315/70 R22.5 156L
Вантажна шина SAMSON ELSH (рульова) 315/70R22.5 156/150L | 11 078 грн. |
SAMSON Вантажна шина SAMSON ELSH (рульова) 315/70R22.5 156/150L | 11 130 грн. |
Samson ELSH (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L PR18 | 11 772 грн. |
Модификації SAMSON ELSH 315/70 R22.5 156L
Ціни на SAMSON ELSH 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
SAMSON ELSH 315/70 R22.5 154L | від 10 920 грн. | 12 пропозицій | ||
SAMSON ELSH 315/70 R22.5 156L | від 11 078 грн. | 3 пропозиції |