Вантажна шина SAMSON GL266D 295/75 R22.5 146L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL266D 295/75 R22.5 146L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL266D 295/75 R22.5 146L
SAMSON Вантажна шина SAMSON GL266D (ведуча) 295/75R22.5 146/143L | 11 130 грн. |
Вантажна шина SAMSON GL266D (ведуча) 295/75R22.5 146/143L | 11 078 грн. |
Samson GL266D (295/75R22.5 146L) | 11 235 грн. |
Шина Samson GL266D (провідна) 295/75 R22.5 146/143L PR16 | 11 458 грн. |