Вантажна шина SAMSON GR-A1 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GR-A1 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GR-A1 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 8 →Samson GR-A1 (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 8 615 грн. |
Samson GR-A1 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 7 260 грн. |
Samson GR-A1 (265/70R19.5 140M) | 7 811 грн. |
Грузовые шины Samson GR-A1 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 1002490709 | 7 740 грн. |
Samson GR-A1 (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 8 611 грн. |
ще 3 пропозиції