Вантажна шина SAMSON GR-T1 245/70 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GR-T1 245/70 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GR-T1 245/70 R17.5 143J
Усі ціни 10 →Samson GR-T1 (причіпна вісь) 245/70 R17.5 143/141J | 8 143 грн. |
Samson GR-T1 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J 18PR | 6 876 грн. |
Грузовые шины Samson GR-T1 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J 18PR 10024907 | 7 318 грн. |
Samson GR-T1 (245/70R17.5 143J) | 7 383 грн. |
Шини Samson GR-T1 (прицепная) 245/70 R17,5 143/141J 18PR | 7 535 грн. |
ще 5 пропозицій