Монітор Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
Фото 18 |
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
32" 4K Smart-монітор з операційною системою Tizen. Вбудовані бездротові інтерфейси Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.2. Підтримка HDR10. Підтримка голосового введення завдяки комплектному пульту. У комплекті камера SlimFit
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
Усі ціни 52 →Samsung 31.5" S32CM801 (LS32CM801UIXUA) White LS32CM801UIXUA | 18 999 грн. |
Монітор Samsung LS32CM801UIXUA | 18 999 грн. |
Монітор 32" Samsung S32CM801UI (LS32CM801UIXUA) білого кольору | 18 999 грн. |
Монитор Samsung 32" 4K Smart Monitor M8 M80C HDMI, USB, USB-C, BT, VA, 384 | 18 999 грн. |
Монітор 32" SAMSUNG S32CM801 SMART (LS32CM801UIXUA) LS32CM801UIXUA | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung 32 M80C Smart Monitor
Ціни на Samsung 32 M80C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 " | від 21 320 грн. | 7 пропозицій | ||
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 " | від 17 925 грн. | 58 пропозицій |