Монітор Samsung ViewFinity S6 S34C650V 34 " чорний
Фото 9 |
Samsung ViewFinity S6 S34C650V 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung ViewFinity S6 S34C650V 34 " чорний
Усі ціни 33 →Samsung 34" ViewFinity S6 S34C650VAI (LS34C650VAIXCI) Black LS34C650VAIXCI | 18 999 грн. |
Монітор Samsung 34" ViewFinity S6 (LS34C650VAIXCI) LS34C650VAIXCI | 18 999 грн. |
Монітор 34" Samsung ViewFinity S6 (LS34C650VAIXCI) | 18 999 грн. |
Монитор Samsung 34" S34C650 HDMI, DP, USB, USB-C, LAN. VA, 3440x1440, 21:9 | 18 999 грн. |
Монітор Samsung ViewFinity S6 (LS34C650V) | 18 554 грн. |
ще 20 пропозицій