Кондиціонер Samsung AR24TXFCAWKNEU/X 65 м²
Фото 11 |
Samsung AR24TXFCAWKNEU/X 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1950/2350 Вт, клас охолодження A++, обігріву A
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AR24TXFCAWKNEU/X
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung AR24TXFCAWKNEU/X
Ціни на Samsung AR24TXFCAWKNEU/X |
---|---|---|---|---|
Samsung AR09TXFCAWKNEU/X 25 м² | від 34 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung AR12TXFCAWKNEU/X 35 м² | від 38 720 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung AR18TXFCAWKNEU/X 50 м² | від 62 960 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung AR24TXFCAWKNEU/X 65 м² | від 78 960 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →