Кондиціонер Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м²
Фото 5 |
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:33 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:780/690 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GEO inverter AR12TXFYAWKNUA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Samsung GEO WiFi AR12TXFYAWKNUA | 19 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR12TXFYAWKNUA | 18 135 грн. |
Samsung GEO WiFi AR12TXFYAWKNUA | 26 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR12TXFYAWKNUA | 17 949 грн. |
Кондиціонер Samsung AR12TXFYAWKNUA | 18 130 грн. |
ще 3 пропозиції
Ефективний та якісний. Працює на ура. Якщо включити на максимальну потужність, то через півгодини повітря в кімнаті буде охолоджено. Це дуже зручно. Зовнішній вигляд кондиціонера мені теж сподобався. Він не надто громіздкий. Чистий білий колір. У блоці очищення цілих три фільтри. Очищає повітря приміщення не лише від пилу, а й від деяких видів бактерій. Актуально та корисно для дитячої кімнати. Немає Александр Владимирович: користуюся Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA
Ціни на Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA |
---|---|---|---|---|
Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м² | від 13 247 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м² | від 13 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м² | від 20 560 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м² | від 25 806 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →