Кондиціонер Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м²
Фото 5 |
Потужний і високотехнологічний побутовий інверторний кондиціонер у вигляді спліт-системи для настінного монтажу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства AR7500 Geo Inverter зразка 2020 року, призначений для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 50 м2. Відрізняється високою енергоефективністю, поліпшеною системою очищення повітря з фільтром Easy FilterPlus і наявністю вбудованого Wi-Fi-модуля, який може використовуватися для організації віддаленого управління зі смартфона/планшета (через додаток SmartThings для Android і iOS) і інтеграції в систему розумного будинку.
Має простий і елегантний зовнішній дизайн пластикового корпусу, оснащеного LED-дисплеєм для індикації поточного режиму роботи і температури. Кондиціонер Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA повністю адаптований для експлуатації у вітчизняних кліматичних умовах і може ефективно працювати на обігрів при температурах зовнішнього повітря до -22 °C. є функція автоматичного самоочищення теплообмінників від вологи, що запобігає виникненню колоній хвороботворних бактерій і цвілі. Кондиціонер використовує прогресивний холодоагент R32, який забезпечує підвищену енергоефективність, не шкодить озоновому шару і не впливає на глобальні зміни клімату. Технологія Triple Protector Plus оберігає апарат від стрибків напруги і перевантажень без використання стабілізатора.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Samsung GEO WiFi AR18TXFYAWKNUA | 25 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR18TXFYAWKNUA | 25 930 грн. |
Samsung GEO WiFi AR18TXFYAWKNUA | 36 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR18TXFYAWKNUA | 22 929 грн. |
Кондиціонер Samsung AR18TXFYAWKNUA | 22 934 грн. |
Ефективний та якісний. Працює на ура. Якщо включити на максимальну потужність, то через півгодини повітря в кімнаті буде охолоджено. Це дуже зручно. Зовнішній вигляд кондиціонера мені теж сподобався. Він не надто громіздкий. Чистий білий колір. У блоці очищення цілих три фільтри. Очищає повітря приміщення не лише від пилу, а й від деяких видів бактерій. Актуально та корисно для дитячої кімнати. Немає Александр Владимирович: користуюся Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA кілька місяців |
Модификації Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA
Ціни на Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA |
---|---|---|---|---|
Samsung GEO inverter AR09TXFYAWKNUA 25 м² | від 13 247 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR12TXFYAWKNUA 33 м² | від 13 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR18TXFYAWKNUA 50 м² | від 20 560 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung GEO inverter AR24TXFYAWKNUA 65 м² | від 25 806 грн. | 10 пропозицій |