Кондиціонер Samsung AJ020TNTDKH/EA 20 м²
Фото 10 | 16 692 грн. Купити! Внутрішній настінний блок мульти-спліт-системи Samsung AJ020TNTDKH/EA 2303Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись |
Samsung AJ020TNTDKH/EA 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AJ020TNTDKH/EA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Samsung AJ020TNTDKH/EA
Ціни на Samsung AJ020TNTDKH/EA |
---|---|---|---|---|
Samsung AJ020TNTDKH/EA 20 м² | від 16 692 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ025TNTDKH/EA 25 м² | від 17 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ035TNTDKH/EA 35 м² | від 18 832 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung AJ050TNTDKH/EA 50 м² | від 29 104 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →