Вбудована посудомийна машина Samsung DW60M6051BB
Фото 10 |
Samsung DW60M6051BB
2020 рік
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:14
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Енергоспоживання:A++
Витрата води:11 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:59.8 см
Гігієнічне ополіскування — ополіскування посуду за температури 70 C
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики DW60M6051BB
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DW60M6051BB
Усі ціни 14 →Посудомийна машина Samsung DW60M6051BB | 17 825 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Samsung DW60M6051BB | 21 083 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Samsung DW60M6051BB | 21 063 грн. |
Samsung DW60M6051BB | 17 880 грн. |
Вбудована посудомийна машина Samsung DW60M6051BB | 21 857 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →