Кондиціонер Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O 30 м²
Відео 7Фото 2 |
Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O 30 м²
25 м²30 м²
Ultimate Comfort (тихі, з гігрометром)іонізаціяінверторробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихий
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:30 м²
t обігріву:від -25 °C
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Можливість керування через Wi-Fi (модуль купується окремо)
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O 30 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер Midea MT-12N8D6-I/ MBT-12N8D6-O | 15 980 грн. |
Midea Ultimete Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O | 20 235 грн. |
Кондиціонер Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O | 17 900 грн. |
Спліт-система Midea MSMT-12HRFN8 | 16 982 грн. |
Кондиціонер Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O | 15 984 грн. |
ще 3 пропозиції
Користуюсь цим кондиціонерам уже рік, з минулого літа. Цілком відповідає моїм потребам. Працює дуже тихо, з моєю професією (синхронний перекладач), рівень концентрації, іноді зашкалює, будь-який шум відволікає та нервує. До того ж є режим "Silky", тоді зовсім забуваю, що він включений. Наявність жалюзі з дірочками, що розтинають потік повітря, просто прибирає проблему холодного потоку і надутої голови, і шиї, та й просто дискомфорту. Взагалі, не люблю кондиціонери (все, окрім свого), моментально захворюю, від цього штучного охолодження та потоку холодного повітря. Мій же, взагалі не дме, відчуття, що кімната просто рівномірно остигає, мені, в принципі, не доводиться морочитися налаштуваннями напряму повітря, поворотами жалюзі або перемиканням температур. Кондер повністю самодостатній. Взагалі, його не вимикаю, ввів потрібний мені температурний режим, натиснув кнопку SILKY і далі він сам і хоч спи, хоч працюй, хоч стій під ним. Мій кіт, породи сфінкс – без вовни, коротше – теж задоволений. Плюс WI-FI, плюс взимку гріє, плюс режим економії. Чого і потрібно, за ці гроші. працює тихо, є режим "Silky", WI-FI, обігрів, режим економії не помітив Yuriy Kulik: користуюся Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O більше року |
Шумний внутрішній блок і періодично лунає сильний тріск. Так само періодично чути биття двигуна. Невідомо працює функція Follow Me. За її активації пульт показує різну температуру, якоїсь закономірності у визначенні температури я не помітив. У документації про це нічого не сказано. Габаритами він середніх розмірів, але його великий плюс у тому, що він плоский і не сильно виступає від стіни. На цьому всі плюси і закінчилися. Шумний внутрішній блок і періодично лунає сильний тріск. Так само періодично чути биття двигуна. Чи не відповідність якості поточної ціні на нього. Розчарувався у цьому кондиціонері. Не рекомендую до придбання цей кондиціонер. Дизайн внутрішнього блоку Шумний внутрішній блок і періодично лунає сильний тріск. Так само періодично чути биття двигуна. користуюся Midea Ultimate Comfort MT-09N8D6-I/MBT-09N8D6-O менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O
Ціни на Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O |
---|---|---|---|---|
Midea Ultimate Comfort MT-09N8D6-I/MBT-09N8D6-O 25 м² | від 14 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Midea Ultimate Comfort MT-12N8D6-I/MBT-12N8D6-O 30 м² | від 15 980 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →